11 Μαρ 2013

Κι όμως, ήταν όλοι τους εκεί...

Δείτε το ρεπορτάζ από τις δηλώσεις προπονητών και παικτών, μετά το τέλος του αγώνα ΑΕΛ-Παναιτωλικός 0-0

Συμφωνώ ότι στο πρώτο ημίχρονο είδαμε ως σύνολο την καλύτερη ΑΕΛ επί των ημερών του Καβακά (όπως είδαμε και τον καλύτερο φετινό Μπλέντι, που δεν κατάλαβα γιατί βγήκε τόσο νωρίς στην επανάληψη), αλλά από κει και πέρα, τόσο ο Χάβος, όσο δυστυχώς κι ο Τσιάρας, μου 'δωσαν την εντύπωση πως απουσίασαν για κάποιο χρονικό διάστημα απ' το γήπεδο...

Γιατί, ούτε ο Χάβος μπορεί να μας λέει ότι ο Παναιτωλικός είχε τη μεγαλύτερη ευκαιρία στο πρώτο ημίχρονο (εδώ θα μου πείτε πρόπερσι δεν είδε τρία χέρια και μια ανατροπή), ούτε ο δικός μας ο πιτσιρικάς, ότι οι φιλοξενούμενοι δεν απείλησαν, λες κι ένας αγώνας κρατάει 45 λεπτά κι όχι 90!

Τέλος πάντων, δείτε το ρεπορτάζ και βγάλτε τα δικά σας συμπεράσματα...

Υ.Γ. Το ερώτημα για τον Μπλέντι το κρατάω, αφού το επαγγελματικό καθήκον δεν μου επέτρεψε να βρίσκομαι στη συνέντευξη Τύπου.