20 Σεπ 2012

Πρωί-πρωί ταμείο (4/4) κι ας μην έκατσε "λαχείο"...

Τα "καθαρά" σημεία των χθεσινών μας επιλογών μας έστειλαν πρωί - πρωί στο ταμείο, καθώς πέρασαν 4/4 με μέση απόδοση 2.71 (!) και συνολική στην τετράδα 36.92 (σε bet των 2€, καθώς υπήρχε και μια διπλή απ' την οποία πέρασε το Χ του 4.50)!!! Πάντως, δεν μιλάω για απόλυτο σε επίπεδο εντυπώσεων, καθώς υπήρχε ένα ακόμη ματς (της Λίβερπουλ Μοντεβιδέο), το οποίο και αναβλήθηκε. Φανταστείτε πάντως με τέτοια επίδοση, τι πάρτυ θα στήναμε σήμερα αν περνούσε και το "λαχείο" της τριάδας στα 4-6 γκολ, που δεν πέρασε γιατί... δεν ήθελε να περάσει...

Το εννοώ; Εννοώ - για όσους δεν γνωρίζουν - ότι ενώ στην Βαρκελώνη βοήθησε η Σπαρτάκ (3-2) και στο Μόναχο η Βαλένθια (2-1), είχαμε απ' τη μια τη Μπάγερν να χάνει πέναλτι στις καθυστερήσεις κι απ' την άλλη τη Γαλατά (στο Μάντσεστερ), να μετράει τρία δοκάρια και να μην της έχει δοθεί καθαρό πέναλτι στο 1ο λεπτό, ενώ Γιουνάιτεντ (που προηγήθηκε στο 7'), πήρε και έχασε πέναλτι στην επανάληψη!

Αναλυτικά, λοιπόν, μ' αυτά και μ' αυτά, βγάλαμε αρνητικό συντελεστή της τάξης του 3/8 στο παιχνίδι με τα γκολ. Η συγκεκριμένη επίδοση σπάει σε 2/3 over, 1/3 στα 4-6 γκολ και 0/1 στο 2-3 γκολ και στο αμερικάνικο goal/goal...

Για την ιστορία αναφέρω κλείνοντας τον απολογισμό, ότι την τετράδα της επιτυχίας μας την έδωσαν οι άσοι της Λέστερ και της Μπαρτσελόνα Κλαμπ και οι ισοπαλίες από Τσέλσι και Γκουαρανί Ασουνσιόν!

Για τα σημερινά τα λέμε σε λίγο με νέο κείμενο...

* Κάντε από εδώ της εγγραφή σας στην Goalbet, μέσω του tsoumbox.blogspot.com κι εκμεταλλευτείτε τη δυνατότητα live στοιχηματισμού!